Přijedete navštívit Babylon Liberec

Tipy na výlety v Liberci i na liberecku

Přijedete navštívit Babylon Liberec

BABYLON LIBEREC

Přijeďte se podívat do jedinečného zábavního a multifunkčního komplexu v Liberci vzdáleného od našeho ubytování pouhých 10min cesty!

Zažijte spoustu zábavy, přijďte si zaplavat, povozit se na kolotoči či posedět v jedné ze skvělých kaváren, které se v Babylonu Liberec nachází.Plocha 30 000 m2 Vám nabízí kryté Nákupní městečko, Wellness centrum, IQ park, Aquapark, Lunapark, Bowling, Laser game, Labyrint, Hotel Babylon, kongresové sály pro Vaše schůze, výstavní prostory a spousty dalších služeb.Pro návštěvníky zdaleka doporučuji rezervovat ubytování Liberec. 

AQUAPARK

Místní Aquapark je nazýván Vodním rájem ve stylu řeckých lázní. Zde si přijdou na své všechny věkové kategorie (děti, milenci, manželé, babičky, dědové).

Komplex obsahuje vybavení: dva sály s bazény, tobogány a skluzavky, jeskyně s akváriem, whirpooly, vodní a podvodní masáže, saunu, brouzdaliště, bar s občerstvením a další.

Návštěvníci zdaleka si mohou objednat rodinný balíček na celý den a poté si odpočinout v ubytování Liberec. 

IQ PARK

Pokud chcete zažít zábavu a nabýt dalšího sebevzdělání je pro Vás IQ park to pravé ořechové. Centrum IQ park má pro veřejnost otevřeno neomezeně včetně svátků. Můžete si tedy sami nebo se svými dětmi vyzkoušet mnoho fyzikálních zákonů, rotující válec, vodní hrátky a v první podlaží expozice se nachází zrcadlový labyrint. 

LUNAPARK

Zastřešený zábavní areál pro celou rodinu s celoročním provozem. Vaše děti se zde vybijí na kolotočích, skákacích atrakcích, trampolínách, houpačkách prolézačkách, autodromu a na spousty dalších atrakcích. Návštěvníci zde mohou využít občerstvení a celodenního pobytu se vstupném bez časového omezení. 

NOVINKY

Babylon zve na Vánoční trhy s třebechovickým Betlém. Neváhejte a přijeďte se ubytovat do Liberce a prohlédnout jeho krásy i v zimě!

Zpět na výpis