ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS - Další skvělá akce nedaleko našeho penzionu v Liberci.

Kulturní akce v Liberci

ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS - Další skvělá akce nedaleko našeho penzionu v Liberci.

   ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS je nyní v České republice s novým programem SHANGHAI NIGHTS. Tato jedinečná akrobatická show oslaví u nás 25 výročí svého vzniku. Oslavy Čínského národního cirkusu budou zajisté znamenité. Nejen hosté našeho penzionu se mohou těšit na prvotřídní výkony špičkových čínských akrobatů.

   Zbrusu nové představení se odehrává v Šanghaji – Paříži Orientu. Šanghaj se od minulého století raketově rozvíjela a stala se směsí různorodých kultur, národností a směsicí světové módy. Po několik tisíc roků nedotčená čínská kultura  se tak pomocí tohoto přístavu začala otvírat světu. A tak se Šanghaj stala ručičkou do nové doby pro celou Čínu. Kolo dějin se zajisté nezastavilo ani akrobatickým uměním. Novodobé a tradiční akrobacie se mísily v různých varieté, divadlech a čajovnách.

   Soubor mladých a výjimečně nadaných artistů demonstruje tuto transformaci umění v této aktuální show prostřednictvím ojedinělých artistických sestav. Představení se odehrává před diváky v jedinečné atmosféře jednoho šanghajského baru. Nechte se unést cestováním s výjimečnými artisty mezi rozdílnými světy a dobami.

   Další informace o tomto programu v TipSport aréně v Liberci.

   Diváci, ale i hosté našich apartmánů na Liberecku mají v pořadu možnost zhlédnout vynikající čínské akrobaty s demonstrací neopakovatelné a bezkonkurenční podívané která má kořeny ve více než 2000let staré tradici. Napínavá story vypravovaná v češtině, dech beroucí akrobatická vystoupení, úchvatné výkony a přenádherná hudba – tím vším se chlubí všechna představení Čínského národního cirkusu a to liberecké není výjimkou. Všichni účinkující akrobaté se proti mečům a dýkám díky vnitřní síle „Chi Kung“ stávají imunními. Hadí ženy, ale i muži předvádějící různá salta či stoje na rukou a čarování Vás okouzlí jakož to i „Chino Ti“ ukazující zápasy a napodobování pohybů zvířat v různých bojových tancích.

   Představení zhlédlo již víc jak 8,5 milionu diváků v mnoha evropských městech. a vždy byl celý soubor odměněn nekončícím potleskem. Čínský národní cirkus nasadil vskutku vysokou laťku a tím pádem se silně bezkonkurenční. Ještě nikdy se nikomu nepodařilo překonat úspěchy tohoto uskupení. Jedná se o světově nejúspěšnější cirkusové vystoupení tak tedy neváhejte a navštivte Liberec a ubytovat se můžete za skvělé ceny v našem ubytování na okraji Liberce.

Pořadatel:  ŠIMMI AG, a.s.

Datum a čas:  18.3.2014 19:00 hod.

Místo konání:  Tipsport arena Liberec

Zpět na výpis

Liberecko je sportovní, relaxační, kulturní i vzdělávací.

Poradíme Vám kam na výlet i za zábavou.  Nejčastěji naši hosté navštěvují Liberecký ještěd, kde se mohou po troše turistiky kochat výhledem z Ještědu na celý Liberec a přihlehlé hory. Po příjemně únavném stoupání na ještědský hřbet si můžete odpočinout a zarelaxovat v bazénech, atrakcích nebo ve well-nessu Babylon v Liberci.  Milovníkům hradů, zámků a skalních útvarů Liberecka doporučujeme v okolí hrad Houska , hrad Tolštejn , zámek Lemberk , Bozkovské jeskyně, a další výlety na liberecku. Návštěvníkům se zájmem o faunu a flóru pak musíme doporučit Zoo Liberec a Botanickou zahradu. Krásnou přírodu, skály a rozhledy můžete obdivovat v Jizerských horách , nebo si zajet na celodenní výlet do českého Ráje.