Lord Of the Dance 2014

Kulturní akce v Liberci

Lord Of the Dance 2014

   LORD OF THE DANCE – Created by Michael Flatley se vrací do České republiky. Tato světově nejlepší taneční show, která si získala tisíce fanoušků již v minulosti, nyní převlékla kabát. I když se soubor Lord of the Dance v České republice představil poprvé před více než deseti lety tak se jeho popularita stále nezmenšuje. Plné stadiony toto jen potvrzují. Diváky, které show již minulosti okouzlila se rádi vracejí, ale přicházejí i stále noví obdivovatelé.

   Nová choreografie, světla, kostýmy, vylepšení scény, LED projekce, to je jen několik příkladů jakých změn představení dočkalo. Můžete se tedy těšit na ohromný zážitek. A to platí nejen pro diváky kteří v minulosti show již navštívili. Nemění se však podivuhodný pohádkový příběh Dobra a Zla na fantastické scéně. Skvělé taneční výkony spousty tanečníků v nezaměnitelných tanečních formacích, ale i v sólových výstupech proslavily tento irský tanec po celém světě. Lord of the Dance je tudíž skvělým a nezapomenutelným zážitkem pro každého.

   Je téměř neskutečné, že tato taneční skupina Lord of the Dance už 18-ou sezónou slaví úspěch po celém světě. Poprvé bylo představení uvedeno v roce 2003 v dubnu. Tehdy byla dvakrát po sobě vyprodaná T-Mobile Arena a ve dvou po sobě následujících letech následovalo velice sledované turné po celé naší Republice. Soubor opět plní stadiony nejen u nás, ale i na Slovensku od roku 2008. Nyní je i nedaleko našich apartmánů v liberecké TipSport Areně a od našeho komfortního ubytování Liberec se pohodlně dostanete MHD či vlastní dopravou.

   Tajemství velikého úspěchu Lord of the Dance je i ve skutečnosti, že zajímá diváky bez rozdílu pohlaví od dětského až po seniorský věk. Díky tomuto faktu se Lord of the Dance stali zázrakem dnešního světa a žijícími legendami.

Zdroj informací: http://www.sportparkliberec.cz/

DALŠÍ  INFORMACE

Pořadatel
Šimmi AG

Datum a čas
26.2.2014 20:00 hod.

Místo konání
Tipsport arena Liberec

Zpět na výpis

Liberecko je sportovní, relaxační, kulturní i vzdělávací.

Poradíme Vám kam na výlet i za zábavou.  Nejčastěji naši hosté navštěvují Liberecký ještěd, kde se mohou po troše turistiky kochat výhledem z Ještědu na celý Liberec a přihlehlé hory. Po příjemně únavném stoupání na ještědský hřbet si můžete odpočinout a zarelaxovat v bazénech, atrakcích nebo ve well-nessu Babylon v Liberci.  Milovníkům hradů, zámků a skalních útvarů Liberecka doporučujeme v okolí hrad Houska , hrad Tolštejn , zámek Lemberk , Bozkovské jeskyně, a další výlety na liberecku. Návštěvníkům se zájmem o faunu a flóru pak musíme doporučit Zoo Liberec a Botanickou zahradu. Krásnou přírodu, skály a rozhledy můžete obdivovat v Jizerských horách , nebo si zajet na celodenní výlet do českého Ráje.