Vyzkoušejte golf na Liberecku

Aktivity v okolí Liberce

Vyzkoušejte golf na Liberecku

Golf Machnín

Jste vášnivým hráčem golfu nebo jste začátečníkem? Pokud jste ještě nikdy nedrželi golfovou tyč v ruce, nevíte, oč přicházíte. Přijďte si vyzkoušet golf na golfové hřiště Machnín nedaleko ubytování Liberec.

Tento čím dál více oblíbený sport Vás dostane do relaxace, pocitu spokojenosti a věříme, že Vás bude bavit. Návštěvníci golfového areálu by se na první návštěvě měli seznámit s tím, jak se obléct na golf, jak se chovat na golfu, ozkoušet si golfovou výbavu atd.

Golf si může přijít zahrát každý. Pořádají se turnaje pro firmy, rodiny nebo turnaje pro team building spolupráci. Pro milovníky golfu pravidelně pořádají turnaje a akce. Pro začátečníky v areálu existuje půjčovna vybavení, které si můžete vyzkoušet a tak přijít na to, které Vám padne nejlépe. Návštěvníci z daleka si mohou zarezervovat ubytování v Liberci.

Zpět na výpis

Cyklotrasy blízko našeho ubytování v Liberci.

Cyklostezka kolem Liberce vede Machnínem, blízko našeho ubytování. V okolí liberce najdete i další cyklostezky vedoucí po zajímavých místech. řada pěkných cyklostezek .

Golf, dokonalé spojení relaxace, turistiky a sportu.

Blízko našeho ubytování využít místní golfové hřiště v Machníně. V současné době vybudováno 18 normovaných jamek s celkovým handycapem 68, 3 jamkovkovou akademií, otevřený i krytý driving range pro trénování odpalů a trénovací putting green.

Lyžování pro začátečníky i pokročilé.

Lyžařum doporučujeme sjezdovky přímo v Liberci na Ještědu, pro začátečníky pak na Javorníku nebo v Jizerských horách.